Fórum – Diskuze o anime!

#11080 brom145, 7. ledna, 17:09:30
0 0

Tak aj ja si samozrejme už toľko radšej počkám na poriadny koniec, ako na rýchlo zbúchate niečo. Ale zas dúfam že to nebudú naťahovať až do takej doby, že už budem v takom veku, kedy by mi čakanie na ďalší diel spôsobilo infarkt.

#11081 Luffy94, 7. ledna, 19:44:50
2 0

Treba si uvedomiť, že príbeh do timeskipu bol v 50 %. Za tých 50 % sa toho udialo veľa, bolo mnoho arcov a postáv. Druhá polovica je už rozťahanejšia a miesto menších arcov máme arcy, ktoré majú v sebe deju na 3 arci a viac. 30 % predstavuje príchod na Sabaody, Rybácky ostrov, Punk Hazard, Dressrosu, Zou, Totoland a súčasný Wano arc, čo je 300-400 kapitol. V prvej polovici príbehu sme pri takom počte kapitol boli už v Ennies Lobby, po ktorom bol už len Thriller Bark, Sabaody, Amazon Lily, Impel Down a Marineford + post Marineford arc. Tých 20 % sa môže zdať málo, ale určite to nie je málo.

A čo sa kvality záveru príbehu týka, myslím, že je nadmieru jasné, že tým, že sa príbeh chýli ku svojmu vyvrcholeniu, ktoré sa gradovalo tak dlho, nás čakajú už len tie najlepšie časti OP. Vypisovať tu nezmysli, žeby bol koniec odfláknutý a unáhlený je ignorantské a dosť neúctivé voči Odovi.

#11083 PHILLman, 9. ledna, 10:33:12
0 0

Oda popravdě trochu protlačit na pilu. Podle mě chtěl mit původně ještě vice času na dojetí příběhu. Ale kdyz ho označili za 5. younku, cvaklo mi v hlavě, ze se evidentně začínáme blížit k cíli.
Neumim si ale představit, jak teď Oda chce do 20% narvat zbytek. Ale evidentně uz to tak je

#11084 Franky, 9. ledna, 22:26:06
0 0

Raftel , ostrov kde bude vsetko zodpovedane .

#11194 sorontur21, 16. dubna, 20:15:45
0 0

Neeee guys guys, právě jsem nechtě přečetl spoiler. Musíte překládat tohle nejde, já jsem internetový maniak je těžké se vyhnout spoilerům když jste weeb. Safra, a je to o luffym .... Big shit spoiler. Jdu se zabít. sbohem.

#11195 Brook, 17. dubna, 7:20:49
0 0

Však překlad jede, takže tvoje blbost

#11196 sorontur21, 17. dubna, 10:14:15
0 0

Tak jede, jede ale 12 pozadu je dost. Blbost to moje je. Škoda že to není tydně. Věřím že nějaké díly mají přeložené ale čekají až jich budou mít 3-4 jako vždy pak to sem nahodí a vy máte svátek. Broh ja už ani nevím co se tam děje. Uplně mám prázdno ve one piece, neprožívám to tak jak když jsem se na to díval furt (a Toe za to může jen částečně). I Boruta víc prožívám než tohle. Jako jo dělají to z vlastní vůle apod. ale nebylo by i pro vás lepší to jednou tydně překládat. Přece jen když tam vidíte že máte 12 dílů nepřeložených nebo i víc tak musíte mít i nechuť to překládat, já bych měl. Bohužel angličtina mi nejde tak jsem závislý na překladech.

#11197 Brook, 17. dubna, 13:36:48
0 0

díly jsou přeložený po 880... akorát to překládá někdo jinej - ve výsledku jsou teď 3 různý překlady :D Mayush,Dabi a od Tami...
Na webshare máš titulky od Mayush
na ulozto se dá stáhnout hardsub
a na anime-manga to máš i online...

#11198 sorontur21, 17. dubna, 18:47:35
0 0

well.... proč to nedají na Akihabaru ! Sakra, on tu je překlad a já tady jen bečím. No nic jdu se dívat. Thanks brook

#11207 herryb, 12. května, 14:39:40
0 1

Dufam ze sa to nebude brat ako urazka.Vie niekto oda zacina trpiet demenciou alebo mu uz ide len o tu sledovanost a nie o pribeh.Toto skvele anime vlastne od rybackeho ostrova vlastne uz ani nepozeram lebo to uz nema zmisel.Skoro kazdy diel je len vlastne spomienka na ostatne diely.Stary humor ktory bol na zaciatku dielov je v ha..lu.Takze dakujem pekne radsej si pozriem fairy tail alebo trebarz blbeho pokemona

#11210 Brook, 13. května, 8:35:45
0 0

ehm... Oda na anime nepracuje :D V manze žádné takové flashbacky nejsou...

#11213 herryb, 13. května, 10:33:25
0 1

ako som povedal nechcem nikoho urazat,zoberme si napr posledny diel spomienka na alabastru a mozem ukazat dalsie a dalsie diely a o preskakovani postav z postavu ani radsej mlcim,na tej alabastre bol aspon nejaky humor aj ked chapem situacia je vazna a na srandu nie je cas,

#11214 Brook, 13. května, 11:43:35
0 0

Já osobně už na anime nekoukám několik let, protože prostě nechtějí dělat fillery a děj se táhne jak smrad... Pravdou ale je, že i manga se podstatně zhoršila...

#11215 Franky, 14. května, 6:39:34
0 0

este som sa nestretol s clovekom ktory by podporoval fillery :D . v tomto pripade by fillery OnePiece totalne znehodnotili .
Ono je pravda ze pribeh sa taha ale o to bude koniec lepsi . Wano by sa mohlo konecne rozbehnut po minulotyzdnovej kapitole .

#11216 Brook, 14. května, 9:25:56
0 1

Radši průměrný Filler, než aby díly zpracovaly půl kapitoly mangyale stejně je to fuk, všechny long running série stojí postupem času ve výsledku za prd. OP anime konkrétně mělo poslední anime arc ve slušným tempu sabaody, od tý doby to je hrůza a děs

Hakuhódžó no senši