Fórum – Diskuze o anime!

#11080 brom145, 7. ledna, 17:09:30
0 0

Tak aj ja si samozrejme už toľko radšej počkám na poriadny koniec, ako na rýchlo zbúchate niečo. Ale zas dúfam že to nebudú naťahovať až do takej doby, že už budem v takom veku, kedy by mi čakanie na ďalší diel spôsobilo infarkt.

#11081 Luffy94, 7. ledna, 19:44:50
2 0

Treba si uvedomiť, že príbeh do timeskipu bol v 50 %. Za tých 50 % sa toho udialo veľa, bolo mnoho arcov a postáv. Druhá polovica je už rozťahanejšia a miesto menších arcov máme arcy, ktoré majú v sebe deju na 3 arci a viac. 30 % predstavuje príchod na Sabaody, Rybácky ostrov, Punk Hazard, Dressrosu, Zou, Totoland a súčasný Wano arc, čo je 300-400 kapitol. V prvej polovici príbehu sme pri takom počte kapitol boli už v Ennies Lobby, po ktorom bol už len Thriller Bark, Sabaody, Amazon Lily, Impel Down a Marineford + post Marineford arc. Tých 20 % sa môže zdať málo, ale určite to nie je málo.

A čo sa kvality záveru príbehu týka, myslím, že je nadmieru jasné, že tým, že sa príbeh chýli ku svojmu vyvrcholeniu, ktoré sa gradovalo tak dlho, nás čakajú už len tie najlepšie časti OP. Vypisovať tu nezmysli, žeby bol koniec odfláknutý a unáhlený je ignorantské a dosť neúctivé voči Odovi.

#11083 PHILLman, 9. ledna, 10:33:12
0 0

Oda popravdě trochu protlačit na pilu. Podle mě chtěl mit původně ještě vice času na dojetí příběhu. Ale kdyz ho označili za 5. younku, cvaklo mi v hlavě, ze se evidentně začínáme blížit k cíli.
Neumim si ale představit, jak teď Oda chce do 20% narvat zbytek. Ale evidentně uz to tak je

#11084 Franky, 9. ledna, 22:26:06
0 0

Raftel , ostrov kde bude vsetko zodpovedane .

Hakuhódžó no senši