Fórum – Všeobecná Diskuze

#1777 Limetka, 28. 2. 2013, 14:50:48
1 0

Jo, to, že Luffy nakonec zemře a odstartuje novou generaci, už beru jako samozřejmost. Klobouk dostane někdo z jeho posádky, kdo se pak vyhoupne na úroveň Yonka. - čistě abysme to přirovnali k tomu, jak se to stalo s Rogerem.

A ano, Luffy.. ty mini story k postavám by se mi líbili. Třeba k Shanksovi, Supernovám, Rogerovi - Roger ale bude asi ještě ukázán v příběhu. K WBmu atd..

#1778 Moku, 28. 2. 2013, 16:21:46
2 0

Napisem to tu radsej. Kedze je Buggy shichibukai myslite ze aj zosilnej alebo je to len pre tu jeho velku posadku? Teda tu co zachranil v Impel Down. Predsa len vsetci shichibukai su preto lebo maju velku silu ale Buggy? :D. On mi prisiel silnym akurat na zaciatku OP ale posledne ako sa ukazal mi pride ze je uroven ako Nami.

A druha vec. Su podla vas aj Foxyho pirati v NW? Pytam sa preto lebo, tenn Arc priam nenavidel a Foxyho obzvlast. Aky je vas nazor? :D

#1779 Limetka, 28. 2. 2013, 16:38:45
1 0

Nejen síla, ale také věhlas se bere v potaz.
Věřím, že Buggy lehce zesílil v timeskipu, ale moc bych tomu nedával.
Naopak, on je Shichibukai proto, protože vede vězně s Impel Downu, svou posádku, Alvidu a Mr. 3 - tedy doufám, že tihle budou nějak pohromadě.
Dále pak je to osoba, která byla, ač už jako učeň, v posádce Rogera - Pirátskýho Krále. A je to mladistvý rival Shankse.

Myslím, že tohle ti odpovídá.

Foxyho, doufám, už neuvidím. Protože pokud by mu Luffy nedal 1hit, tak bych se nasral.

#1780 Luffy94, 28. 2. 2013, 17:05:29
1 0

Foxy a jeho posádka sú na NW príliš slabí. Myslím, že naďalej pokračujú vo svojom pokuse o vytrolenie slabších pirátskych posádok v Davy Back Fight. Koniec koncov, v mange sa od ich porážky už viac neukázali, to čo bolo v anime boli fillery. A osobne, aj ja by som bol veľmi nerád, keby som ten jeho blbý ksicht musel ešte niekedy vidieť.

Buggyho aka Shichibukai: priznajme si, hoci on ako pirát nepatrí medzi elitu, jeho schopnosť je dosť OP - taká "podlogia", čiže nie je logia, ale väčšina fyzických útokov ho nezraní, ak v nich nie je Haki. A možno aj na to našiel spôsob: jednoducho sa rozdelí skôr, než ho stihne Haki útok zasiahnuť. A keď už sme pri tom Haki, hoci by to k Buggymu nesedelo, ale u mňa je kandidátom na užívateľa Haki (áno, len smelo do mňa *3*). Predpoklady na to má.

Jeho posádka - Alvida s ďalším overpower DF, Galdino s veľmi užitočným DF, šermiar Cabaji, ktorý má tiež nejaké kvality, krotiteľ šeliem Mohji a 200+ väzňov, z ktorých každý jeden má vyššiu odmenu, než samotný Buggy. Hovorte si čo chcete, ale podľa mňa je to slušná kapacita pre Paradise, prvú polovicu Grand Line. A to všetko len pred TS, takže ja by som ich nepodceňoval! *10*

#1782 root, 28. 2. 2013, 18:28:08
2 0

S tim Buggym. Taky mu asi nejdřív zvedli odměnu a potom se až stal Shicibukaiem. BTW jakou si myslíte, že má ted Croc odměnu??

#1783 Briseovna, 28. 2. 2013, 18:38:59
2 0

Buggy a haki *9* ...možná v nějaké alternativní realitě *10* , ale v OP rozhodně ne *1* (Řikal si že můžem Luffy, že? *1* )
Jediný důvod, proč se stal Shichibukaiem je jeho minulost, posádka a pak ještě asi jim z jeho chování došlo, že se chce stát slavným a tak si toho titulu bude vážit víc než ostatní. Možná budu trochu přehánět, ale možná je z dosavadních nositelů tohoto titulu tím, který bude vládě nejoddanější a bude se ho držet zuby nehty *5*
Protože upřímně k jakému jinému významnému titulu ještě tak může Buggy přijít *5*
Souhlasím, že by mohl být po TS o něco silnější, ale nijak významně *1*

Edit: Crocodile - no odměnu bych tipovala tak 300 a výš.
Byl by to trochu skok, ale byl Shichibukaiem nějakou tu dobu, pak znají jeho pověst a čeho je schopný, no a vzhledem k tomu, že o něm dlouho neslyšeli, tak kdo ví co kuje za pikle a taky samozřejmě útěk z ID a jeho role v Marinefordu.

#1785 Limetka, 28. 2. 2013, 18:49:20
1 0

Náhodou. Možnost, že Buggy bude mít základy Haki po TS osvojený, je relativně vysoká a reálná. Vždyť je to sakra první soupeř a rival, který byl kdy Luffym poražen. (Nepočítám tlustou verzi Alvidy) Ten bude v příběhu do konce, ještě se budou dít divy kolem něj.

Hmm, Crocodile měl 81m v Alabastě, že? V ID byl na patře, kde jsou vězni s 100m+, tedy se mu zaktivovala odměna po Alabastě. Po Marinefordu musel jít opět nahoru. No a za NW taky něco bude mít.. 330m bych mu dal.

#1786 Briseovna, 28. 2. 2013, 19:12:45
2 0

Tak co člověk to názor a co bude pravda to rozhodne Oda *5*
Ale jako jiní i já věřím, že bude mít Buggy na konci nějakou významnou roli.

#1787 K_L_E_T, 28. 2. 2013, 19:17:53
2 0

Já bych teda Buggyho uvítal silného, klidně i s hakim a hlavně s lepším využívání jeho DF. A nezapomeňte co málem dokázal v Loguetownu.

A ještě co se týče konce Doflaminga, tak bych nadhodil ještě tu možnost, že Luffy a spol porazí jen jeho "poskoky" a Doflamingo padne s Admirálem.
Proč?
1) Doflamingova síla je veliká a nějak nevím jak by ho Luffy porazil
2) Co pak s admirálem?? Byla tady teorie, že dorazí po boji a Aokiji slamáky zachrání, ale neznehodnotilo by to dost Lawuv plan, kdyby s něčím takovým nepočítal??

#1788 Limetka, 28. 2. 2013, 19:30:14
1 0

Nemyslím si, že počítal s tím, že by se dozvědělo hned o jejich alianci. Překvapenej však nebyl. Myslím, že počítá s tím, že vše stihnou bez konfrontací. To bude asi plán, vše rychle a bezchybně.

A tady je hlavní, aby se admirál/ka představil/a. Nemusí nám nutně dokázat, že má na to, aby s někým zametl/a. Doflamingo by měl padnout rukou Luffyho, avšak jsem na stejných pochybách, jako je K_L_E_T.
V momentální situaci si neumím představit Luffyho, jak vyhrává/poráží nad Doflamingem/Doflaminga. Vidím to leda tak, že mu pomůže rychlost, protože dejme tomu, že ty struny se musej nějak ovládat a bůhvíco. Jinak si totiž myslím, že Doflamingovo Busoshoku bude silnější, než bude Buso Luffyho (myslím na Dressrose). Takže Luffy by měl hodně dostávat.. ale uvidíme, jak na tom vlastně je, že?

#1789 Kaelthas, 28. 2. 2013, 20:00:47
2 0

Ja teda doufam, ze DD nepadne rukou admirala a konecne se predvede luffy. Taky si myslim, ze po tom treningu, co delal by bylo blby, kdyby nemel na DD, precejen musi ten TS byt znat.

#1791 Luffy94, 1. 3. 2013, 0:42:20
1 0

Ale to by sa potom asi tak nebál Kaida, kt. od neho tieto DF kupuje. Mohol by jednoducho ovládnuť jeho podriadených a použiť ich ako obranu pred ním.

Trošku odbočím, ale zaujímalo by ma, ako je to s držiteľmi týchto "kartových" kresiel. Myslíte, že sú to DD-ho priami podriadení, alebo majú vlastné posádky? Odvolávam sa na Trafalgara, kt. mal dostať srdcové kreslo. On posádku má, takže asi to nie sú len jeho priami podriadení. Netreba zabúdať na Bellamyho, kt. tiež pracoval pod Doflamingom, takže to môžu byť kľudne kapitáni svojich vlastných posádok.
Na čo narážam? Že ak príde na súboje, môžu kľudne povolať aj svoje vlastné posádky a môžu sa Slamáci a Law ocitnúť v množstve súbojov. A príchod Fujitori už potom fakt nebude sranda.

A čo ak sa objaví ešte aj záhadný Jack? Tento arc môže aj epický PH arc úplne zosmiešniť svojimi kapacitami!

#1792 Briseovna, 28. 2. 2013, 20:33:20
2 0

No, nevím jak to nakonec bude, ale opravdu bych chtěla vidět Luffyho připadně i s Traffym jak nakopou Doflaminga *5*
Ovšem obávám se, že vzhledem k tomu, že ovoce Mera Mera no Mi, tedy návnadu pro Luffyho má kárový týpek Diamante, tak to nejdřív půjde přes ně a pak až se dopracují k Doflamingovi *8*

#1793 Limetka, 28. 2. 2013, 22:36:24
1 0

Chjo..

Takže, asi takhle:
Doflamingo - Luffy
Trebol, Diamante a ten týpek v brnění (3 trůny) - Law, Zoro, Sanji
Baby 5 - odveta s Nami
Buffalo - odveta s Usoppem
Ten velkej špekoun chlupatej od DDho posádky - Franky/Chopper
Pak ten dědek - toho si veme jeden z těch dvou, co nebude bojovat se špekounem
Robin - Okamí Babka
Střelec - Brook

Myslím, že ty dvojice časem poupravím, teď jsem jen napsal narychlo tohleto.

Důvod? Aby Brise viděla, že Diamantovýho Čáva nemusí sejmout Luffy. *3* *3*

Mimochodem, uvažoval jste někdo o tom, že třeba Luffyho Mera Mera no Mi vůbec nebude zajímat? Důležitej byl pro něj Ace, nikoliv jeho síla!

Osobně ale zamítám teorie, že by Mera Mera sežral Jimbei a stal se "Ohnivou Rybou" *3* *3*
Nebo to, že novej admirál/ka přiveze na lodi sebou posádku, včetně Cobyho, kterej to sežere. Bleh, bleh teorie..

#1795 Luffy94, 28. 2. 2013, 22:39:59
1 0

Vidím to takto:
Doflamingo je hlavný boss tohto arcu a ako sme už zvyknutí, hl. bossa vždy (s výnimkou 5. filmu *5*) zloží Luffy. Nechcem tu znižovať kvality DD, ale všimol som si, že zakaždým keď bojoval, za pomoci svojej schopnosti mohol zastaviť len jedného súpera (viď. na meetingu o zvolení nového Shichibukai-a a vo vojne). Neviem, či to bolo naschvál, alebo je to jedna z jeho "slabín". Každopádne naznačuje to, že by sa proti nemu mohli spoločne postaviť Luffy s Lawom (čo by bolo zároveň asi prvýkrát, kedy by Luffy nebojoval proti hl. bossovi 1 vs. 1). Zatiaľ, čo by jedného zastavil, druhý by na neho mohol zaútočiť. No a samozrejme je tu tá jeho najväčšia slabina podobne ako u Lawa - rýchlosť súpera. Viem, že pomocou tých nití by na nich oboch mohol útočiť, ale to by sa dalo ľahko vykryť s Kenbushoku Haki. Každopádne by nakoniec po tuhom boji DD padol. Pomedzi to súboje Slamákov s jeho podriadenými. Nastalo by pár zvratov, pár epic a dramatických situácii, no nakoniec by všetko dobre dopadlo. A potom nakoniec, keď si všetci vydýchli po tuhých bojoch a začali plánovať ďalšie kroky, ukázal(a) by sa tam Fujitora na ktorého/ú sa medzitým zabudlo. Podobná situácia ako na konci Thriller Bark arcu.

#1796 Briseovna, 28. 2. 2013, 22:49:32
2 0

Díky Luďo *5* Hezky rozepsané *1* Co se týče Doflaminga, tak by mi nevadilo, kdyby se proti němu postavili Luffy s Lawem jak píše Luffy. Každopádně na souboj s DD se opravdu těším *5*

#1797 Limetka, 28. 2. 2013, 22:59:36
1 0

Ano, je to možné. Osobně bych chtěl vidět, jak si Oda poradí se soubojem 2 vs 1 v podání DD vs Law a Luffy.
Poté bych mohl mezi souboje přidat i Kinemona, možná jeho přítele, který tam je držen. Tuším, že jméno bylo Kanjuro? Či Kanjurou? No nic, detail.. jedno/dvě písmenka nic neudělají tady.

A s tím/tou Fujitorou to prostě vidím na příjezd až na konec, no. Představí se nám akorát, fakt si nemyslím, že někoho sejme. Asi bych ale nebyl proti, kdyby zajala rozmlácenýho DDho spolu s jeho posádkou. No a ten by se pak zase přidal k Shichibukai. Zní to blbě, dost nečekanej zvrat.. dostal by novou odměnu a zase by se k nim přidal.. ačkoliv by dostal od Luffyho. On by měl cenné informace a věřím, že výměnou za svůj život, by jim pomohl dostat Kaida. Tím by se to pak Luffymu a Lawovi komplikovalo.. ale to by nebylo pro Odu nic neobvyklého.

#1798 Luffy94, 28. 2. 2013, 23:11:10
1 0

Podľa mňa bude Usopp bojovať proti tomu malému dievčatku! *3* A to netvrdím, že ju podceňujem, ale Usopp má vždy takýchto súperov *2*.

#1799 Briseovna, 28. 2. 2013, 23:16:05
2 0

Luďa: Myslím, že s Fujitorou to bude přesně jak říkáš. Bude to závěr arku na Dressrose a v poslední kapitole, které bývají informační bude představena on/ona. No a co se týče Doflaminga, tak je to dost možné, přece jenom místa Shichibukaiů se neobsazují zrovna lehce a on s nimi spolupracuje už 10 let, možná nejdéle spolupracující pirát. *1* Už jen kvůli tomu pro ně musí být vzácný, vzhledem k rychlosti jakou v poslední době Shichibukaiové zrazují viz. BB *5*

Edit: Luffy: To by nebyl moc dlouhý souboj *3* Stačila by nějaká holčičky požířající kytka a bylo by po boji *5* *5*

#1800 Luffy94, 28. 2. 2013, 23:28:09
1 0

A čo ak má nejaké DF, proti ktorému by tá "holčičky požířající kytka" nemusela stačiť. Hovorím, NEPODCEŇOVAŤ! To je najväčšia chyba, akú môžeš v OP urobiť. Veď kto by pred desiatimi rokmi povedal, že Buggy bude Shichibukai?!

Podľa mňa tam rozhodne nie je len na spestrenie postáv na Dressrose.

Hakuhódžó no senši